6WIN -> Fine Wine
Uncategorized

Żegnamy 6WIN, witamy Fine Wine!

To dla nas niezwykły dzień. Z dumą prezentujemy Wam nową markę – Fine Wine, która wkrótce zastąpi 6WIN. Razem z budzącą się wiosną chcemy rozbudzić w Was nową miłość do wina!

Pod marką 6WIN funkcjonowaliśmy przez 9 lat. Przez ten czas podzieliliśmy się wiedzą i emocjami z tysiącami miłośników wina w Polsce. 6WIN dojrzewało długo – wszak winiarstwo to dziedzina wymagająca czasu.

Dlatego nie obracamy się wstecz i chcemy, aby zmiany nadały nowe życie naszym Salonom. Za rebrandingiem marki idzie bowiem nie tylko graficzny reset, zmiana identyfikacji wizualnej. Z nową energią rozpoczynamy od zmiany w nas i naszych Salonach: edukujemy się, organizujemy degustacje, szukamy nowych dostawców i win, którymi zachwycicie się także i Wy.

Wizualnym przeskokiem z 6WIN na Fine Wine chcemy pokazać, że Salony to ciągle minimalistyczne miejsca pełne winiarskich inspiracji i otwartości zarówno dla doświadczonych pasjonatów, jak i dla tych, którzy dopiero wkraczają w niesamowity świat wina.

Obecnie na terenie całego kraju działa 11 Salonów 6WIN. Rebranding rozpoczęliśmy od nowej lokalizacji Salonu w Katowicach i nowo powstałego Salonu w Krakowie, który pod szyldem Fine Wine zacznie swoją pracę w połowie marca. Kolejne Salony będą zmieniały swoje oblicze z czasem. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby zagwarantować Wam najwyższy poziom obsługi.

Do zobaczenia w nowych, wiosennie odświeżonych Salonach Fine Wine!

Wybraliśmy dla Ciebie:

Bądź pierwszy! Napisz swój komentarz...

Napisz komentarz