Sklep z winami Fine Wine Katowice

Salon Fine Wine mieszczący się przy ul. Chopina 1 jest najlepiej zaopatrzonym sklepem z winami w Katowicach. W nowoczesnych wnętrzach znaleźć można butelki z winem importowanym z różnych stron świata, nie tylko z Europy. W skład asortymentu wchodzą produkty między innymi z Argentyny i Chile. Przestrzeń wewnątrz Salonu Fine Wine zdecydowanie wpływa pozytywnie na jakość spędzanego wewnątrz czasu. Odpowiednio zorganizowana i rozplanowana przestrzeń nie jest przytłaczająca, tak więc spędzanie w nim czasu jest kwestią przyjemności. Sklep z winami Katowice swoją ofertę kieruje zarówno do smakoszy z wyrafinowanym podniebieniem, jak i do ludzi, którzy pragnęliby rozpocząć swoją własną przygodę z winem. Wykwalifikowana kadra, menedżerów i doradców zapewni obsługę na najwyższym poziomie, a także w razie wątpliwości odpowie na każde pytania. Salon Fine Wine co tydzień organizuje degustację win, podczas której można dowiedzieć się wielu ciekawostek dotyczących procesu wyrabiania, a także doświadczyć smaków i aromatów ze wszystkich stron świata. Sommelierzy i producenci win swoimi opowieściami przeniosą każdego do magicznej krainy mlekiem i winem płynącej, po zakończeniu której jest się bogatszym o nowe doznania.

Salon Fine Wine mieści się przy ul. Chopina 1 od 1 października 2018 r. Konkurencja jest tu niemała, dlatego staramy się o jak najlepsze doradztwo i uprzyjemnienie pobytu w naszym salonie (organizację degustacji komentowanych, cotygodniowy test win z poczuciem humoru i sympatią). W naszym Salonie pojawiło się również wielu celebrytów zafascynowanych winem. Dlatego mamy nadzieję, że nasza bogata oferta win z całego świata skusi każdego. Zapraszamy do krainy pełnej wspaniałych smaków i aromatów!

 

O nas

Doradca Klienta

Klaudia Olkis

27-letnia studentka psychologii z Katowic. Od zawsze zafascynowana winem, teraz może rozwijać swoją pasję. Uwielbia kontakt z ludźmi, a jeśli chodzi o wina – białe, białe i jeszcze raz białe.

Znajdź nas