Sklep z winami 6WIN Poznań

Salon 6WIN to jeden z najlepszych sklepów z winem w Poznaniu. Oferta przepełniona jest propozycjami pochodzącymi z najróżniejszych stron świata, między innymi z Francji, Włoch i Hiszpanii. Trunkowy asortyment znajdujący się wewnątrz Salonu 6Win jest naprawdę imponujący, a sam jego wystrój zachęca do spędzania w nim czasu na pogłębianiu swojej wiedzy dotyczącej tego szlachetnego trunku. Panuje tam luźna aczkolwiek spokojna atmosfera. Na półkach stoją butelki pochodzące z różnych winiarni, produkowanych na bazie różnego rodzaju winogron. To dzięki tej odmienności, którą niesie za sobą każdy wytwórca/producent, sklep z winami Poznań ma szansę na cykliczne organizowanie degustacji, na której jest obecny przynajmniej jeden sommelier, producent wina i cydrów. Podczas swoich opowieści przenoszą oni osoby degustujące do innego, zaczarowanego świata. Sklep z winami jest zaprojektowany instynktownie. Klienci znający swoje potrzeby bez problemu znajdą pożądany produkt, natomiast ci, którzy nie do końca wiedzą, czego szukają, mają możliwość zaczerpnięcia pomocy od wykwalifikowanej kadry, menedżerów i doradców. Ponadto oferta Salonu 6WIN obejmuje również wysokiego gatunku whisky, giny i koniaki.

Salon 6WIN Poznań mieści się w samym centrum miasta. Już od kilku lat staramy się zarazić pasją do wina. Nasz salon jest nie tylko miejscem, w którym można kupić butelkę dobrego wina, koniaku czy whisky, ale także zasięgnąć profesjonalnej porady. Jeżeli nie wiecie, jakie wino idealnie podkreśli smak potrawy, którą przygotowaliście, służymy pomocą! Jesteśmy otwarci na osoby, które uważają, że nie lubią wina – traktujemy to jako wyzwanie i pokazujemy, że dla każdego znajdzie się odpowiednia butelka. Organizujemy spotkania degustacyjne z udziałem sommelierów, producentów win i cydrów. Można na nich zdobyć ciekawą wiedzę, a przy tym spędzić miło czas, degustując wina z naszej oferty.

 


O nas

Menedżer Salonu

Bartosz Skrzypczak

Życie to pasmo niespodzianek. Tak samo było z winem.  Zamiłowanie pojawiło się podczas jednej z pierwszych prac w restauracji specjalizującej się w winie hiszpańskim.  Od tamtego czasu nieustanie zgłębia tajniki winiarskie. Prywatnie miłośnik gotowania oraz dusza towarzystwa.  Na co dzień dba o miłą atmosferę oraz dobór odpowiedniego wina.

Co myślimy o winie?

Życie jest zbyt krótkie, by pić kiepskie wino.

 


Znajdź nas