Sklep z winami 6WIN Opole

Jeśli sklep z winami w Opolu to tylko Salon 6WIN. Asortyment przepełniony jest propozycjami ponad 720 butelek win z najróżniejszych stron świata, dobrej whisky, ginu i koniaku. Produkty pochodzą z importu własnego, dlatego dobrze wykwalifikowana kadra, menedżerów i doradców jest w stanie udzielić rad i wskazówek dotyczących wyboru trunku na możliwie najwyższym poziomie. Salon 6WIN stawia nie tylko na sprzedaż bezpośrednią ale również na edukację, dlatego co tydzień organizowane są spotkania z sommelierami, producentami i dystrybutorami win. Podczas degustacji wina, snują oni opowieści o procesie produkcji, przenosząc słuchaczy w zaczarowaną, słoneczną krainę dojrzewających winogron. Bez wątpienia jest to rozwijające przeżycie, które zachęci do dalszego zgłębiania wiedzy. Sklep z winem Opole oferuje również akcesoria do samej konsumpcji wina, takie jak kieliszki, otwieracze do win czy metalowe zatyczki, a także dział, w którym znajdują się opakowania prezentowe. Z całą pewnością znajdzie się w nim trafiony prezent dla bliskiej osoby. Otwarta przestrzeń znajdująca się wewnątrz Salonu 6WIN w Opolu zachęca swoim przejrzystym wystrojem i panującą w nim przyjazną atmosferą.

Salon 6WIN to jedyne miejsce w Opolu, w którym wina pochodzą z własnego importu. Tu na dużej powierzchni sali można znaleźć 720 różnych win z całego świata i spokojnie zapoznać się z każdą butelką, która może Cię zainspirować, zachwycić. W tej winiarskiej podróży będziemy towarzyszyć, doradzimy i chętnie posłuchamy o doznaniach. Warto usprawnić rytm życia, w codziennych sprawach znaleźć czas na spotkanie w towarzystwie znajomych i rodziny przy kieliszku wina. Chcemy grać w Opolu ważną rolę w zakresie edukacji, poprawy konsumpcji na rzecz spożywania wina -napoju o niższej zawartości alkoholu. Zapraszamy na degustacje z sommelierem, zakupy na uroczystości rodzinne, prezenty i tak po prostu – dla siebie!

 

O nas

Menedżer Salonu

Elżbieta Marek

Do przyjaciela  przywiązałam się na całe życie, to on nauczył mnie smakować wina. Nieustannie zmieniam, odkrywam nowe smaki, barwy i zapachy różnych win. Profesjonalne szkolenie winiarskie odbyłam w Bordeaux i Alzacji. Podróże szlakiem win w Hiszpanii, Grecji, Czechach-to kolejne doświadczenia. W Izraelu w Kanie Galilejskiej wino smakowało wyjątkowo… Bardzo sobie cenię rozmowy z naszymi gośćmi w salonie, szanuję ich gust .

Doradca Klienta

Karina Zajdel

Gustuje wyłącznie w winach. Lubi czerwone, wytrawne. Wiedzę teoretyczną o winach zdobyła, przygotowując się do pracy w Salonie 6WIN w Opolu. Twierdzi, że właściwie dobrane wino wprowadza w odpowiedni nastrój i dodaje uroku spotkaniom towarzyskim, dlatego stara się dobrze doradzić każdemu klientowi. Smaki win będących w ofercie Salonu w Opolu, chce poznawać podczas degustacji odbywających się raz w miesiącu oraz testów (w każdy piątek i sobotę). Do udziału w takich spotkaniach zaprasza wszystkich, którzy chcą porozmawiać o winie.

Co myślimy o winie?

„Wielkie szczęście ma ten, kto posiada butelkę dobrego wina, dobrą książkę i dobrego przyjaciela.”

Moliere (1622-1673)

Znajdź nas