Sklep z winami 6WIN Opole

Jeśli sklep z winami w Opolu to tylko Salon 6WIN. Asortyment przepełniony jest propozycjami ponad 720 butelek win z najróżniejszych stron świata, dobrej whisky, ginu i koniaku. Produkty pochodzą z importu własnego, dlatego dobrze wykwalifikowana kadra, menedżerów i doradców jest w stanie udzielić rad i wskazówek dotyczących wyboru trunku na możliwie najwyższym poziomie. Salon 6WIN stawia nie tylko na sprzedaż bezpośrednią ale również na edukację, dlatego co tydzień organizowane są spotkania z sommelierami, producentami i dystrybutorami win. Podczas degustacji wina, snują oni opowieści o procesie produkcji, przenosząc słuchaczy w zaczarowaną, słoneczną krainę dojrzewających winogron. Bez wątpienia jest to rozwijające przeżycie, które zachęci do dalszego zgłębiania wiedzy. Sklep z winem Opole oferuje również akcesoria do samej konsumpcji wina, takie jak kieliszki, otwieracze do win czy metalowe zatyczki, a także dział, w którym znajdują się opakowania prezentowe. Z całą pewnością znajdzie się w nim trafiony prezent dla bliskiej osoby. Otwarta przestrzeń znajdująca się wewnątrz Salonu 6WIN w Opolu zachęca swoim przejrzystym wystrojem i panującą w nim przyjazną atmosferą.

Salon 6WIN to jedyne miejsce w Opolu, w którym wina pochodzą z własnego importu. Tu na dużej powierzchni sali można znaleźć 720 różnych win z całego świata i spokojnie zapoznać się z każdą butelką, która może Cię zainspirować, zachwycić. W tej winiarskiej podróży będziemy towarzyszyć, doradzimy i chętnie posłuchamy o doznaniach. Warto usprawnić rytm życia, w codziennych sprawach znaleźć czas na spotkanie w towarzystwie znajomych i rodziny przy kieliszku wina. Chcemy grać w Opolu ważną rolę w zakresie edukacji, poprawy konsumpcji na rzecz spożywania wina -napoju o niższej zawartości alkoholu. Zapraszamy na degustacje z sommelierem, zakupy na uroczystości rodzinne, prezenty i tak po prostu – dla siebie!

 

O nas

Daniel

Menedżer Salonu

Daniel Badora

Praca z ludźmi zawsze sprawiała mi największą radość. W branży alkoholowej pracuję od wielu lat i czuję się w niej najswobodniej. Pracując w Salonie 6WIN idealnie łączę pasję z pracą. Dzięki doświadczeniu stworzę niezwykłe miejsce ze szczególną atmosferą.

Doradca klienta

Elżbieta Marek

Do przyjaciela  przywiązałam się na całe życie, to on nauczył mnie smakować wina. Nieustannie zmieniam, odkrywam nowe smaki, barwy i zapachy różnych win. Profesjonalne szkolenie winiarskie odbyłam w Bordeaux i Alzacji. Podróże szlakiem win w Hiszpanii, Grecji, Czechach-to kolejne doświadczenia. W Izraelu w Kanie Galilejskiej wino smakowało wyjątkowo… Bardzo sobie cenię rozmowy z naszymi gośćmi w salonie, szanuję ich gust.

Doradca Klienta

Karina Zajdel

Gustuje wyłącznie w winach. Lubi czerwone, wytrawne. Wiedzę teoretyczną o winach zdobyła, przygotowując się do pracy w Salonie 6WIN w Opolu. Twierdzi, że właściwie dobrane wino wprowadza w odpowiedni nastrój i dodaje uroku spotkaniom towarzyskim, dlatego stara się dobrze doradzić każdemu klientowi. Smaki win będących w ofercie Salonu w Opolu, chce poznawać podczas degustacji odbywających się raz w miesiącu oraz testów (w każdy piątek i sobotę). Do udziału w takich spotkaniach zaprasza wszystkich, którzy chcą porozmawiać o winie.

Co myślimy o winie?

„Wielkie szczęście ma ten, kto posiada butelkę dobrego wina, dobrą książkę i dobrego przyjaciela.”

Moliere (1622-1673)

Znajdź nas