Sklepy z winami 6WIN

Znajdź nasz Salon:

Gliwice


Adres:
ul. Zawiszy Czarnego 2/2
(wejście od Kościuszki)
44-100 Gliwice

Kontakt:
tel.: 32 270 62 23
e-mail: gliwice@6win.pl

Otwarty:
poniedziałek – sobota: 10.00 – 20.00

Poznaj nasz Salon w Gliwicach >>


Katowice


Adres:
ul. Plebiscytowa 7
40-035 Katowice

Kontakt:
tel.: 32 202 09 99
e-mail: katowice@6win.pl

Otwarty:
poniedziałek – sobota: 10.00 – 21.00

Poznaj nasz Salon w Katowicach >>


Opole


Adres:
ul. Ozimska 53
45-368 Opole

Kontakt:
tel.: 77 441 01 69
e-mail: opole@6win.pl

Otwarty:
poniedziałek – sobota: 11.00 – 20.00

Poznaj nasz Salon w Opole >>


Poznań


Adres:
ul. Piekary 26
61-823 Poznań

Kontakt:
tel.: 61 855 20 17
e-mail: poznan@6win.pl

Otwarty:
poniedziałek – sobota: 11.00 – 20.00

Poznaj nasz Salon w Poznań>>


Rzeszów


Adres:
ul. Hetmańska 31
35-045 Rzeszów

Kontakt:
tel.: 17 854 38 87
e-mail: rzeszow@6win.pl

Otwarty:
poniedziałek – piątek: 11.00 – 20.00
sobota: 10.00 – 17.00

Poznaj nasz Salon w Rzeszów >>


Sopot


Adres:
ul. 3-go Maja 9
81-729 Sopot

Kontakt:
tel.: 58 765 10 23
e-mail: sopot@6win.pl

Otwarty:
poniedziałek – sobota: 12.00 – 21.00

Poznaj nasz Salon w Sopot >>


Szczecin


Adres:
ul. Rynek Nowy 3
71-875 Szczecin

Kontakt:
tel.: 91 434 10 72
e-mail: szczecin@6win.pl

Otwarty:
poniedziałek: 11.00 – 18.00
wtorek – czwartek: 11.00 – 20.00
piątek – sobota: 11.00 – 21.00

Poznaj nasz Salon w Szczecin >>


Warszawa – Stawki


Adres:
ul. Stawki 3
00-193 Warszawa

Kontakt:
tel.: 22 468 18 33
e-mail: warszawa.stawki@6win.pl

Otwarty:
poniedziałek – piątek: 11.00 – 21.00
sobota: 10.00 – 20.00

Poznaj nasz Salon w Warszawie – Stawki >>


Warszawa – Płocka


Adres:
ul. Płocka 17 pasaż „A” lokal 9
01-231 Warszawa

Kontakt:
e-mail: wosu@wosu.pl

Otwarty:
poniedziałek – czwartek: 12.00 – 20.00
piątek: 12.00 – 21.00
sobota: 10.00 – 15.00

Poznaj nasz Salon w Warszawie – Płocka >>


Wrocław


Adres:
ul. Gen. J. Hallera 184/2
(budynek Ogrodów Grabiszyńskich)
53-238 Wrocław

Kontakt:
tel.: 71 799 98 60
e-mail: wroclaw@6win.pl

Otwarty:
poniedziałek – sobota: 11.00 – 21.00

Poznaj nasz Salon w Wrocław >>