Sklep z winami 6WIN Wrocław

Salon 6WIN jest jednym z najlepiej zaopatrzonych sklepów z winem we Wrocławiu. Jego oferta bogata jest w butelki pochodzące z najdalszych zakątków świata. Na sklepowych półkach można znaleźć produkty pochodzące między innymi z Chile czy Argentyny, a także z Włoch, Francji czy Hiszpanii. Wnętrze Salonu 6WIN jest zaprojektowane w przystępny dla oka sposób. Drewniane półki i otwarta przestrzeń zachęcają do zgłębiania wiedzy dotyczącej asortymentu. Sklep z winem Salon 6WIN jest idealnym miejscem zarówno dla osób znających się na winach, jak i dla tych, którzy potrzebują lekkiej wskazówki. Dobrze wykwalifikowana kadra, menedżerów i doradców zapewni fachową pomoc w wyborze trunku i jest gotów odpowiedzieć na każde pytanie. W jasny i przejrzysty sposób wytłumaczy, który gatunek wina pasuje do jakich dań i okazji. Sklep z winami Wrocław zaprasza również do zapoznania się z ofertą wyselekcjonowanych wyrobów delikatesowych oraz dobrych gatunków whisky. Butelka dobrego wina oraz akcesoria z nim związane (np. kieliszki, otwieracz do win czy metalowy korek) są bezpiecznymi pomysłami na prezent dla bliskiej osoby, dlatego w sklepie znajduje się również dział z opakowaniami na prezent.

21 lutego 2018 r. minęło pięć lat, od kiedy staramy się zadowolić klientów proponowaną ofertą i dobrą obsługą. Oferujemy przede wszystkim wyselekcjonowane wina z całego świata, wyszukane whisky oraz produkty delikatesowe. Znajdziecie u nas także akcesoria do win oraz opakowania prezentowe. Jesteśmy do dyspozycji cały tydzień z wyjątkiem niedzieli.

O nas


Menedżer Salonu

Aleksandra Maznas

Między Aleksandrą a winami zaiskrzyło w 2010 r. podczas udziału w Targach Polagra Food MTP. Dziś uważa to wydarzenie za zwiastun winiarskich podróży po różnych zakątkach świata: Włoch, Portugalii, Hiszpanii, Francji, Węgier, Czech, Rosji, Białorusi, Rumunii, Gruzji czy Izraelu, a także wielu obszarów Polski. Najpierw była Sycylia, później Lombardia (wielokrotnie, gdyż jej sercu najbliższa), Wenecja, Apulia. Nieustannie poznaje wspaniały winiarski świat, nie zawsze ruszając się z rodzimego Wrocławia. Na co dzień (od 6 lat) dba o dobry wybór wina dla najbardziej wymagających klientów.


Doradca Klienta

Izabella Schmidt

Jej przygoda z winem rozpoczęła się w małej, niemieckiej winotece, prowadzonej z miłością i profesjonalizmem przez prawdziwych koneserów tego tematu. Znajomość przerodziła się w przyjaźń, a wino w pasję. W trakcie kilkunastoletniego pobytu w Niemczech zawodowo zawsze była związana z winem, poszerzając wiedzę na jego temat przez udział w licznych szkoleniach i degustacjach. Lubi film, ciekawą książkę i wspólne gotowanie z przyjaciółmi, przy którym nie może zabraknąć dobrego wina, zwłaszcza niemieckiego rieslinga.

Wino jest naszą pasją i radością życia, a ulubiony cytat pochodzi z książki Jill Shalvis „Szczęśliwa Przystań”

„Kieliszek wina zawsze jest rozwiązaniem, nawet jeśli nie jesteś pewna, jaki jest problem”

Znajdź nas

Gdzie zaparkować?