Sklep z winami 6WIN Gliwice

Smakosze wina wiedzą, że najlepiej zaopatrzonym sklepem z winami w Gliwicach jest Salon 6WIN. Asortyment bogaty jest w propozycje z najdalszych zakątków świata, między innymi z krajów Ameryki Południowej (Chile, Argentyna), a także z krajów europejskich znanych z produkcji wina, czyli Francja, Hiszpania czy Włochy. Atrakcyjne rozmieszczenie ponad 700 butelek na wystawie i wewnątrz sklepu pozwala na dokładne zagłębienie się z praktycznie każdą z nich. Przyjazna atmosfera panująca wewnątrz jest zasługą miłej obsługi oraz jasnego wystroju. Wykwalifikowana kadra, menedżerów i doradców oferuje swoją pomoc podczas wyboru wina, wszystkim zainteresowanym. Ponadto odpowie na każde ewentualne pytanie, które powstało w wyniku wnikliwej analizy asortymentu. Sklep z winami Gliwice stawia również na edukację. Co jakiś czas organizowane są degustacje wina, podczas których obecni są sommelierzy, a także producenci i dystrybutorzy owego trunku. W ciekawy sposób przenoszą swoich słuchaczy do zaczarowanej krainy aromatów i smaków. Otwarta przestrzeń Salonu 6WIN pozwala na bardzo szybkie rozluźnienie się wewnątrz niego i wspólne pogłębianie tajników wina poprzez rozmowę.

Jesteśmy specjalistycznym Salonem posiadającym wina i alkohole z całego świata. Zachwycamy ofertą najwyższej jakości win które, doskonale sprawdzą się w towarzystwie potraw oraz w roli pomysłów na niebanalny prezent. Doradzamy z pasją! A każdą ofertę przygotowujemy ze szczególną troską. Od ośmiu lat dynamicznie zmieniamy kulturę picia wina na Śląsku. Dysponujemy przestrzenią degustacyjną dla kilkunastu osób, w której organizujemy szkolenia oraz degustacje.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”5″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_slideshow” gallery_width=”800″ gallery_height=”500″ cycle_effect=”fade” cycle_interval=”3″ show_thumbnail_link=”0″ thumbnail_link_text=”[Show thumbnails]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] 

O nas

Menedżer Salonu

Wanda Gemza

Swoją przygodę z branżą winiarską rozpoczęła kilkanaście lat temu. Właśnie wtedy odkryła bardzo ciekawy zawód, który połączył dotychczasowe zainteresowania winem z radością do podróżowania. Opowiada o sobie: „Kiedy otwieram wino, próbuję je, smakuję, czasem wpadam w zachwyt, a czasem dezaprobatę. Za każdym razem towarzyszą mi inne emocje. Bywa też tak że, trudno jest je wyrazić słowami, po prostu trzeba je poczuć”. Systematycznie poszerza swoją wiedzę podróżując, czytając i degustując. W poszukiwaniu dobrego smaku i zapachu odwiedziła wiele miejsc na świecie. Jak dotąd najlepiej wspomina Australię, w której zwiedziła kilka lokalnych winnic. Od roku jest związana z firmą 6WIN w Gliwicach.

Doradca Klienta

Izabela Skórniewska

Kocha wino, podróże i dobre jedzenie. Połączenie tych trzech elementów prawdopodobnie spowodowało, że zainteresowała się branżą winiarską – jest z nią związana już od siedmiu lat. Przy butelce wina w dobrym towarzystwie atmosfera potrafi być niezwykle przyjazna, klimatyczna, niemalże magiczna. To sprawia, że wino jest dla niej wyjątkowe. Ogromną siłę i pokłady pozytywnej energii daje jej najbliższa rodzina oraz kontakty z ludźmi. Prywatnie jest żoną szkoleniowca i mamą 3-letniej królewny, uwielbiającą porządek w domu i relaks we troje.

Co myślimy o winie?

„Życie jest jak butelka dobrego wina. Niektórzy zadowalają się czytaniem etykiety na opakowaniu, inni wolą spróbować jego zawartość.”

Antony de Mello

 

Znajdź nas